Autoservice Opmeer
bitje happen
Duijn Teamsport
Huisartsenpraktijk Winkel en Nieuwe Niedorp
Juro Unirek B.V.
Kapsalon Piet Wester
Light International
Slagerij `t Wuiver
Slippens Vleeswaren
Sponsorkliks banner 1
Sportwereld Heiloo
Bakkerij Baas
Breed Installatie
Dijkstra Schilderwerken
Fit & Relax Opmeer
FIXAR uw MAC Hulp
Giant Security BV
GOMES Noord-Holland B.V.
JET Group
Kuin Houtbewerking
Langedijk & Starren   Accountants en belastingadviseurs
Sponsor mogelijkheden WFHC Spire
Sponsorkliks banner 2
Van der Bel B.V.
Zwemschool Jos Koelemeijer
APEX Bedrijfsverzekeringen
Autospuiterij Nico Mooij
Bliksems reclame
Rabo Bank
Reisburo Opmeer
Sponsorkliks banner  3
SPS Heicombinatie
Tandprothetische praktijk Zethoven
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Inloggen
Lid
ww

Vergeten? Klik hier

Code aanvragen op

Contact
Adres
WFHC Spire
De Weyver 7
1718MS Hoogwoud

0226-354042
Socialmedia
Trainingsschema dinsdag 23 april 2019   10:48
    dinsdag 23 april 2019   10:48
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Mix E1 Koen Wieffering
Ed van den Berg
KG1 - A Koen begeleidt in ON-Even weken.
17:30 - 18:30 Meisjes D1 Ruben Oldenburg
Jiscka van Leeuwen
KG1 - CD Koen begeleidt in ON-even weken
17:30 - 18:30 Mix D3 Jouke van Leeuwen
Koen Wieffering
Tom Oldenburg
KG1 - B Koen begeleidt in ON-EVEN weken
18:45 - 19:45 Dames 2 Koen Wieffering KG1 - AB Training van Koen in de ON-EVEN weken
18:45 - 19:45 Dames Jong 1 Koen Wieffering KG1 - CD Training van Koen in de ON-EVEN weken
20:00 - 21:00 Heren 2 Koen Wieffering KG1 - AB Koen geeft training in de ON-EVEN weken
20:00 - 21:00 Heren Jong 1 Koen Wieffering KG1 - CD Koen geeft training in de ON-EVEN weken
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Meisjes D1 Koen Wieffering KG1 Vanaf 11 februari veld training
18:45 - 19:45 Meisjes C1 Koen Wieffering KG1 Vanaf 11 febuari veldtraining
20:00 - 21:00 Dames 2 KG1 - CD Dames/Dames Jong
20:00 - 21:00 Spire/Magnus/Heerhugowaard Koen Wieffering KG1 - AB Vanaf 11 februari veld training!
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Mix D3 Koen Wieffering KG1 - CD
17:30 - 18:30 Mix E1 Thomas van den Berg KG1 - AB
18:45 - 19:45 Meisjes B1 Koen Wieffering
KG1 - AB
19:30 - 20:30 Dames 2 Amber Bakker KG1 - CD Conditietraining Senioren
19:30 - 20:30 Dames Jong 1 Amber Bakker KG1 - CD Conditietraining Senioren
19:30 - 20:30 Heren 2 KG1 - CD Conditietraining Senioren
19:30 - 20:30 Heren Jong 1 KG1 - CD Conditietraining Senioren
20:00 - 21:00 Jongens A1 Koen Wieffering KG1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 20:00 Keepersgroep Trainingsgroep KG1 - D
18:00 - 19:00 Meisjes C1 Jennefer Vlaar KG1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes F1 Peter Loos KG1 - C
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Mix D3 Jouke van Leeuwen
Tom Oldenburg
KG1
19:15 - 20:15 Meisjes B1 Edo Klopper
KG1 - CD
19:15 - 20:15 Spire/Magnus/Heerhugowaard Ruben Oldenburg KG1 - AB
20:30 - 21:30 Heren 2 KG1 - CD Heren/Heren Jong
20:30 - 21:30 Jongens A1 KG1 - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 hockeyschool KG1 - A Vacature: Dirk stopt in december 2018
Lid worden
Train 3x gratis mee

Meld je hier aan!
Duijn Teamsport
Familietoernooi 2019
Obligaties
Statistieken
dinsdag 23 april 2019
Aantal leden (info) 193
Nu online
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 78,8%
Clubcompetitie
1. Jongens A1
2. Meisjes D1
3. Meisjes D2
4. Meisjes B1
5. Jongens B1 zaal
hele clubcompetitie..
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 26% |week: %

Teams