Autoservice Opmeer
Duijn Teamsport
Huisartsenpraktijk Winkel en Nieuwe Niedorp
Juro Unirek B.V.
Kapsalon Piet Wester
Light International
Slagerij `t Wuiver
Slippens Vleeswaren
Sportwereld Heiloo
Bakkerij Baas
Breed Installatie
Dijkstra Schilderwerken
Fit & Relax Opmeer
FIXAR uw MAC Hulp
Giant Security BV
GOMES Noord-Holland B.V.
JET Group
Langedijk & Starren   Accountants en belastingadviseurs
Sponsor mogelijkheden WFHC Spire
Van der Bel B.V.
Zwemschool Jos Koelemeijer
APEX Bedrijfsverzekeringen
Autospuiterij Nico Mooij
Bliksems reclame
Rabo Bank
Reisburo Opmeer
Tandprothetische praktijk Zethoven
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Inloggen
Lid
ww

Vergeten? Klik hier

Code aanvragen op

Contact
Adres
WFHC Spire
De Weyver 7
1718MS Hoogwoud

0226-354042
Socialmedia
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pinoké D16 10 23 7 2 1 27 13
2 HIC D17 10 22 7 1 2 34 9
3 AMVJ D19 10 20 6 2 2 21 14
4 Westerpark D17 10 10 3 1 6 12 22
5 Spire (WFHC) D2 10 9 3 0 7 10 21
6 VVV D22 10 2 0 2 8 11 36
  Res. 5e klasse 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HBS DJ5 10 27 9 0 1 51 11
2 Magnus DJ1 10 25 8 1 1 51 11
3 Hoorn (WFHC) DJ1 10 13 4 1 5 40 25
4 Spire (WFHC) DJ1 10 12 4 0 6 25 30
5 Overbos DJ3 10 12 4 0 6 29 46
6 Waterland DJ1 10 0 0 0 10 2 75
  Jong 4e klasse 
  Dames Jong Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hurley DJ2 4 12 4 0 0 32 3
2 Bloemendaal DJ1 4 9 3 0 1 23 7
3 Amstelveen DJ1 4 9 3 0 1 13 9
4 Terriërs DJ3 4 6 2 0 2 17 15
5 Qui Vive DJ2 4 0 0 0 4 3 18
6 Spire (WFHC) DJ1 2 0 0 0 2 2 17
7 Myra DJ3 2 0 0 0 2 0 21
  2e klasse 
  Dames Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 FIT D1 4 12 4 0 0 44 8
2 Zandvoort D1 4 9 3 0 1 22 7
3 Uitgeest D1 4 6 2 0 2 27 15
4 Heerhugowaard D1 4 6 2 0 2 17 8
5 Kraaien D1 4 3 1 0 3 7 29
6 Spire (WFHC) D1 4 0 0 0 4 3 53
  1e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Castricum H3 10 26 8 2 0 36 11
2 AthenA H9 10 20 6 2 2 32 20
3 Westerpark H12 10 19 6 1 3 29 24
4 Terriërs H4 10 11 3 2 5 26 28
5 Spire (WFHC) H2 10 9 3 0 7 27 47
6 Saxenburg H2 10 -2 0 1 9 8 28
  Res. 5e klasse 
  Heren Jong 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Xenios HJ2 8 16 5 1 2 18 22
2 Alliance HJ2 9 15 4 3 2 55 22
3 Huizen HJ2 9 14 4 2 3 25 26
4 Spire (WFHC) HJ1 8 11 3 2 3 29 25
5 Hoorn (WFHC) HJ1 8 10 3 1 4 22 21
6 Bloemendaal HJ1 8 8 2 2 4 21 34
7 HBS HJ1 8 6 1 3 4 12 32
  Jong 3e klasse 
  Heren Jong 1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Strawberries H1 4 12 4 0 0 30 12
2 Hermes H1 6 9 3 0 3 23 24
3 AthenA HJ2 4 6 2 0 2 19 12
4 Kikkers H3 4 6 2 0 2 14 20
5 Xenios HJ2 4 3 1 0 3 8 14
6 Spire (WFHC) HJ1 2 0 0 0 2 1 13
  1e klasse 
Junioren 
  Jongens A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heerhugowaard JA1 4 10 3 1 0 16 2
2 Spire (WFHC) JA1 4 7 2 1 1 15 13
3 Qui Vive JA2 4 7 2 1 1 8 8
4 AthenA JA2 4 7 2 1 1 8 9
5 AMVJ JA1 4 6 2 0 2 7 9
6 IJburg JA1 3 4 1 1 1 11 12
7 Alliance JA2 4 0 0 0 4 13 21
8 Abcoude JA1 3 -2 0 1 2 3 7
  2e klasse 
  Jongens A1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Spire (WFHC) JA1 6 9 3 0 3 22 19
2 Mijdrecht JA2 6 9 3 0 3 14 20
3 Qui Vive JA2 2 6 2 0 0 11 3
4 AMVJ JA1 2 6 2 0 0 10 4
5 AthenA JA2 4 6 2 0 2 8 13
6 Alkmaar JA3 4 0 0 0 4 9 15
  1e klasse 
  Jongens B1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Haarlem JB2 4 10 3 1 0 15 8
2 Uitgeest JB1 4 9 3 0 1 12 7
3 Spaarndam JB1 4 6 2 0 2 13 9
4 Spire (WFHC) JB1 4 6 2 0 2 10 11
5 Alkmaar JB4 4 3 1 0 3 11 18
6 Alliance JB4 2 1 0 1 1 4 5
7 Zandvoort JB1 2 0 0 0 2 4 11
  3e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bennebroek MB3 4 12 4 0 0 20 8
2 Terriërs MB3 4 10 3 1 0 14 5
3 Spire (WFHC) MB1 4 9 3 0 1 18 7
4 Hoorn (WFHC) MB3 4 8 2 2 0 8 6
5 Purmerend MB3 4 6 2 0 2 11 5
6 Alkmaar MB6 4 1 0 1 3 5 8
7 Hermes MB1 4 0 0 0 4 8 17
8 Alkmaar MB4 4 0 0 0 4 3 31
  4e klasse 
  Meisjes B1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Strawberries MB2 6 18 6 0 0 26 10
2 Terriërs MB3 6 13 4 1 1 22 9
3 Alkmaar MB3 4 4 1 1 2 8 8
4 Castricum MB3 4 4 1 1 2 11 13
5 Heerhugowaard MB2 2 3 1 0 1 6 4
6 Spire (WFHC) MB1 4 1 0 1 3 3 21
7 Haarlem MB4 4 0 0 0 4 4 15
  3e klasse 
  Meisjes C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alliance MC5 10 26 8 2 0 48 13
2 Myra MC3 10 22 7 1 2 39 15
3 Qui Vive MC3 10 18 6 0 4 36 20
4 Heerhugowaard MC2 10 11 3 2 5 28 34
5 Rood-Wit MC5 10 7 2 1 7 20 41
6 Spire (WFHC) MC1 10 2 0 2 8 20 68
  3e klasse 
  Meisjes C1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Magnus MC1 4 12 4 0 0 28 4
2 Hoorn (WFHC) MC2 2 4 1 1 0 6 3
3 Uitgeest MC2 4 4 1 1 2 13 14
4 Heerhugowaard MC2 2 3 1 0 1 6 7
5 Spire (WFHC) MC1 2 1 0 1 1 3 11
6 Hermes MC2 4 1 0 1 3 4 21
7 Alkmaar MC5 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alliance MD7 5 12 4 0 1 18 11
2 Castricum MD4 5 11 3 2 0 16 7
3 IJburg MD6 5 9 3 0 2 12 14
4 Amsterdam MD3 5 7 2 1 2 8 10
5 Spire (WFHC) MD1 5 4 1 1 3 9 15
6 Kraaien MD2 5 0 0 0 5 6 12
  4e klasse 
  Meisjes D1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bloemendaal MD5 6 12 4 0 2 21 10
2 Hermes MD1 6 10 3 1 2 18 16
3 Strawberries MD2 6 9 3 0 3 15 17
4 Haarlem MD4 6 8 2 2 2 12 18
5 Alkmaar MD2 4 6 2 0 2 14 8
6 Spire (WFHC) MD1 4 4 1 1 2 9 12
7 Overbos MD3 4 3 1 0 3 9 17
  3e klasse 
  Meisjes D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rood-Wit MD9 5 13 4 1 0 28 4
2 Qui Vive MD5 5 11 3 2 0 20 5
3 Terriërs MD5 5 8 2 2 1 19 11
4 Spire (WFHC) MD2mix 5 7 2 1 2 20 14
5 AthenA MD7 5 3 1 0 4 8 18
6 FIT MD7 5 0 0 0 5 3 46
  6e klasse 
  Meisjes D2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Magnus MD1 4 12 4 0 0 27 3
2 Heerhugowaard MD2 6 9 3 0 3 31 20
3 Terriërs MD4 2 6 2 0 0 15 2
4 Spire (WFHC) MD3 4 6 2 0 2 10 10
5 Uitgeest MD3 4 4 1 1 2 10 13
6 Castricum MD5 6 4 1 1 4 11 38
7 Alkmaar MD5 4 3 1 0 3 4 22
  5e klasse 
  Spire/Magnus/Heerhugowaard 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pinoké JB5 4 12 4 0 0 19 3
2 Haarlem JB2 4 12 4 0 0 20 5
3 Spaarndam JB1 4 9 3 0 1 13 13
4 Rood-Wit JB5 3 6 2 0 1 9 6
5 Spire (WFHC) JB1 3 3 1 0 2 12 11
6 Alliance JB4 4 3 1 0 3 6 10
7 Uitgeest JB1 3 1 0 1 2 4 11
8 Zandvoort JB1 3 1 0 1 2 4 11
9 Alkmaar JB4 4 0 0 0 4 4 21
  3e klasse 
Jongste jeugd 
  Meisjes F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  Mix D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hoorn (WFHC) JD2 5 15 5 0 0 40 4
2 Heerhugowaard JD2 5 12 4 0 1 35 3
3 Alkmaar JD2 5 9 3 0 2 35 9
4 Castricum JD1 5 6 2 0 3 37 20
5 Myra JD5 5 1 0 1 4 1 53
6 Spire (WFHC) JD3mix 5 1 0 1 4 2 61
  4e klasse 
  Mix E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 3 
Duijn Teamsport
Familietoernooi 2017
Obligaties
Statistieken
woensdag 19 december 2018
Aantal leden (info) 191
Nu online
Leden met @ 99,5%
SMS Bereik (teams) 80,1%
Vandaag jarig
Freek van Assema
Clubcompetitie
1. Jongens A1
2. Meisjes D1
3. Meisjes B1
4. Meisjes D2
5. Jongens A1 zaal
hele clubcompetitie..
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 18% |week: 33%

Teams