Autoservice Opmeer
bitje happen
Juro Unirek B.V.
Kapsalon Piet Wester
Light International
Slagerij `t Wuiver
Slippens Vleeswaren
Sponsorkliks banner 1
Sportwereld Heiloo
Taams Makelaars & Taxateurs
Bakkerij Baas
Breed Installatie
Dijkstra Schilderwerken
Fit & Relax Opmeer
FIXAR uw MAC Hulp
fysiotherapie de Weijver
Giant Security BV
GOMES Noord-Holland B.V.
JET Group
Kemper & Oldenburg Huisartsen
Kuin Houtbewerking
Langedijk & Starren   Accountants en belastingadviseurs
S.J.B. Service
Sponsor mogelijkheden WFHC Spire
Sponsorkliks banner 2
Van der Bel B.V.
Zwemschool Jos Koelemeijer
APEX Bedrijfsverzekeringen
Autospuiterij Nico Mooij
Bliksems reclame
Fysiotherapie Hoep Zuid
Rabobank
Reisburo Opmeer
Sponsorkliks banner  3
SPS Heicombinatie
Tandprothetische praktijk Zethoven
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 22 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
15:30 Thuis Heren Jong 1 A.M.H.C. Rood-Wit HJ2
Inloggen
Lid
ww

Vergeten? Klik hier

Code aanvragen op

Contact
Adres
HC Spire
De Weyver 7
1718MS Hoogwoud

0226-354042
Socialmedia
Wedstrijden quicklinks
zat 21 mei - zat 4 jun - zon 12 jun - zon 22 mei - zat 11 jun - zat 28 mei -
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spire D2 7 17 5 2 0 22 9 0
2 Pinoké D15 7 16 5 1 1 38 12 0
3 Westerpark D17 8 15 5 0 3 21 14 0
4 Purmerend D3 7 15 5 0 2 21 15 0
5 Strawberries D4 7 12 4 0 3 21 14 0
6 VVV D19 7 9 3 0 4 11 15 0
7 HBS D6 7 6 2 0 5 10 33 0
8 AMVJ D21 7 3 1 0 6 11 28 0
9 VVV D18 7 1 0 1 6 4 19 0
  8e klasse 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam DJ2 8 19 6 1 1 35 8 0
2 Uitgeest DJ2 7 15 5 0 2 12 10 0
3 Myra DJ2 7 14 4 2 1 20 10 0
4 AMVJ DJ2 8 7 2 1 5 14 24 0
5 Spire DJ1 8 6 2 0 6 15 27 0
6 Rood-Wit DJ1 8 6 2 0 6 14 31 0
  2e klasse 
  Heren 35+ 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spire H35A 8 22 7 1 0 35 14 0
2 AMVJ H35A 8 13 4 1 3 21 19 0
3 Mijdrecht H35A 8 12 4 0 4 17 21 0
4 Rood-Wit H35G 8 11 3 2 3 22 20 0
5 Westerpark H35A 8 10 3 1 4 17 20 0
6 Hisalis H35A 8 1 0 1 7 12 30 0
  4e klasse 
  Heren Jong 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Strawberries HJ1 7 16 5 1 1 28 9 0
2 Qui Vive HJ1 8 16 5 1 2 23 17 0
3 Pinoké HJ2 7 15 5 0 2 29 16 0
4 Uitgeest HJ1 8 13 4 1 3 17 18 0
5 Spire HJ1 8 10 3 1 4 17 23 0
6 Overbos HJ2 8 9 3 0 5 25 14 0
7 Castricum HJ1 7 7 2 1 4 12 16 0
8 Rood-Wit HJ2 7 -5 0 1 6 10 48 6
  3e klasse 
  Heren Jong 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 VVV HJ1 10 24 8 0 2 57 27 0
2 Myra HJ1 10 22 7 1 2 36 18 0
3 Xenios HJ2 10 20 6 2 2 48 18 0
4 Castricum HJ1 10 13 4 1 5 36 28 0
5 Alliance HJ2 10 9 3 0 7 37 44 0
6 Spire HJ2 10 0 0 0 10 11 90 0
  3e klasse 
Junioren 
  Meisjes A1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MA6 13 34 11 1 1 47 14 0
2 Uitgeest MA1 13 32 10 2 1 46 19 0
3 Spire MA1 12 22 7 1 4 41 23 0
4 Magnus MA1 13 21 6 3 4 27 28 0
5 Amsterdam MA6 11 10 4 1 6 28 42 3
6 Overbos MA4 11 9 3 0 8 31 31 0
7 Bloemendaal MA3 12 7 2 1 9 24 40 0
8 Spaarndam MA1 13 4 1 1 11 19 66 0
  4e klasse 
  Meisjes A2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJburg MA4 11 25 8 1 2 54 37 0
2 HIC MA5 11 22 7 1 3 67 40 0
3 Spire MA2 6 18 6 0 0 52 10 0
4 Hisalis MA4 11 15 5 0 6 32 38 0
5 Saxenburg MA3 10 9 3 0 7 23 33 0
6 Rood-Wit MA5 11 9 3 0 8 29 60 0
7 Kraaien MA3 12 9 3 0 9 23 62 0
  6e klasse 
  Meisjes B1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké MB4 8 21 7 0 1 40 10 0
2 Overbos MB3 8 16 5 1 2 37 17 0
3 Zandvoort MB2 8 15 5 0 3 27 25 0
4 IJburg MB4 8 10 3 1 4 16 25 0
5 Spire MB1 8 5 1 2 5 23 45 0
6 Hermes MB1 8 2 0 2 6 17 38 0
  3e klasse 
  Mix D1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 FIT MD4 8 24 8 0 0 56 9 0
2 Spire MD1 8 16 5 1 2 31 23 0
3 Hermes MD1mix 8 13 4 1 3 25 22 0
4 Purmerend MD3 8 9 3 0 5 28 52 0
5 Hisalis MD3 7 3 1 0 6 21 34 0
6 Myra MD5 7 3 1 0 6 13 34 0
  4e klasse 
Jongste jeugd 
  MF1 
    Niveau 1     
  Mix E1 
    Niveau 1     
Jongste jeugd zaal 
  Mix E1 zaal 
    Niveau 4 
Junioren zaal 
  MA1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hoorn (WFHC) MA2 6 15 5 0 1 31 6 0
2 Heerhugowaard MA1 6 15 5 0 1 23 8 0
3 AMVJ MA3 6 12 4 0 2 26 14 0
4 Magnus MA1 7 10 3 1 3 13 18 0
5 Terriërs MA5 5 9 3 0 2 13 11 0
6 Spire MA1 8 4 1 1 6 14 29 0
7 Alkmaar MA5 6 0 0 0 6 8 42 0
  3e klasse 
  MB1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar MB2 10 17 5 2 3 31 19 0
2 Spire MB1 8 17 5 2 1 24 19 0
3 Purmerend MB2 6 12 3 3 0 15 9 0
4 Hurley MB3 8 12 3 3 2 25 25 0
5 Pinoké MB4 8 7 2 1 5 18 23 0
6 Alliance MB5 8 5 1 2 5 19 28 0
7 IJburg MB4 6 3 0 3 3 7 16 0
  2e klasse 
  MB2 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hermes MB1 7 12 4 0 3 25 23 0
2 Hoorn (WFHC) MB2 6 12 3 3 0 19 11 0
3 Alkmaar MB3 4 10 3 1 0 20 7 0
4 Purmerend MB3 6 10 3 1 2 17 12 0
5 Spire MB2 4 1 0 1 3 11 17 0
6 Waterland MB2 5 0 0 0 5 9 31 0
  3e klasse 
  Mix D1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkmaar MD4 6 18 6 0 0 23 11 0
2 Castricum MD1 4 12 4 0 0 35 3 0
3 AthenA MD4 8 10 3 1 4 28 33 0
4 IJburg MD4 6 9 3 0 3 21 23 0
5 Spaarndam MD1 4 7 2 1 1 18 13 0
6 Spire MD1 6 6 2 0 4 16 26 0
7 Abcoude MD3 8 0 0 0 8 12 44 0
  3e klasse 
Senioren zaal 
  Dames 1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Purmerend D2 6 15 5 0 1 51 12 0
2 Westerpark D10 4 12 4 0 0 26 5 0
3 Kraaien D2 5 9 3 0 2 21 12 0
4 Kikkers D2 4 9 3 0 1 20 13 0
5 Spire D2 5 3 1 0 4 9 36 0
6 HBS D5 3 0 0 0 3 3 23 0
7 Westerpark D9 5 0 0 0 5 5 34 0
  Res. 3e klasse 
  Dames 2 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spire D3 6 14 4 2 0 22 9 0
2 Heerhugowaard D2 5 13 4 1 0 19 6 0
3 Hoorn (WFHC) D3 6 7 2 1 3 18 18 0
4 Alkmaar D2 5 4 1 1 3 13 20 0
5 Westerpark D18 3 3 1 0 2 7 14 0
6 Purmerend D3 3 2 0 2 1 2 7 0
7 Overbos D5 4 1 0 1 3 5 12 0
  Res. 3e klasse 
  Dames Jong 1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers DJ5 8 24 8 0 0 47 13 0
2 Xenios DJ6 6 15 5 0 1 34 13 0
3 Spire DJ1 7 9 3 0 4 25 30 0
4 FIT DJ2 8 7 2 1 5 20 36 0
5 Myra DJ5 5 6 2 0 3 22 20 0
6 AthenA DJ5 4 3 1 0 3 15 24 0
7 Kraaien DJ2 6 1 0 1 5 11 38 0
  Jong - 2e klasse 
Lid worden
Train 3x gratis mee

Meld je hier aan!
Sportwereld Heiloo
Familietoernooi 2022
Obligaties
Statistieken
donderdag 19 mei 2022
Aantal leden (info) 156
Nu online
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 66,0%
Clubcompetitie
1. Meisjes A2
2. Heren 35+ 1
3. Mix D1
4. Dames Jong 1
5. Dames 2 zaal
hele clubcompetitie..
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 28% |week: 29%

Teams